Subwencja Oświatowa 2021 i Aktywna tablica 2020-2024

REZERWA OŚWIATOWA 0,4%

Jest to finansowe wsparcie jakie mogą otrzymać placówki edukacyjne między innymi na doposażenie pracowni przedmiotowych. Kryterium V Rezerwy Oświatowej w 2021 r. przeznaczona jest na doposażenie pracowni przyrodniczych. Dofinansowanie obejmuje wyłącznie zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia szkolnego niezbędnego do realizacji podstawy programowej z danego przedmiotu. W ramach dotacji można wnioskować o wyposażenie sali biologicznej, geograficznej, chemicznej i fizycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą pomocy dydaktycznych przeznaczonych dla pracowni przyrodniczych oraz oprogramowania TIK.

Pliki do pobrania:

AKTYWNA TABLICA 2020-2024

Celem programu  jest rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Pliki do pobrania:

aktualizacja: 13.05.2021