E-learning

MERIDIAN Prime, to pierwsza w Polsce multimedialna platforma on-line, z mapami i pomocami dydaktycznymi dla wszystkich poziomów nauczania. Dedykujemy ją nauczycielom oraz uczniom do nauki Geografii, Historii, WOSu, Biologii i Przyrody oraz języków obcych.

Znajdziecie tam interaktywne mapy, które są udoskonalane i aktualizowane na bieżąco. Mapy są wzbogacone filmami, zdjęciami, nagraniami, linkami do źródeł i ciekawych, powiązanych tematycznie stron oraz przykładami poleceń dla uczniów. Użytkownik z kontem typu Nauczyciel ma możliwość dodawania własnych materiałów oraz poleceń. Każdy użytkownik może także dodawać własne punkty interaktywne, które zapisują się w jego profilu użytkownika, czyli po zalogowaniu są dostępne z dowolnego urządzenia.

 

Przykłady map z działów: Geografia i Historia

 

WYPRÓBUJ platformę:

- wejdź na stronę główną Meridian Prime

- załóż darmowe konto klikając przycisk Załóż darmowe konto" lub Zarejestruj się

- wybierz typ konta, które chcesz założyć: jako szkoła, nauczyciel czy uczeń

- wypełnij formularz i wpisz kod promocyjny, jeśli go posiadasz


Uzyskujesz w ten sposób 30 dni darmowego dostępu do wszystkich istniejących tam zasobów.

Po tym czasie darmowy dostęp się kończy i możesz zdecydować czy chcesz dalej z platformy korzystać. Możesz wykupić subskrypcję lub poprosić o usunięcie Twojego konta.

 

POMOC - Samouczek i FAQ:

Na stronie głównej platformy Meridian Prime, w menu pod przyciskiem POMOC znajdziesz FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oraz Samouczek - szczegółową instrukcję obsługi platformy. Tam też możesz przesłać do nas pytanie za pomocą formularza kontaktowego.